קייטרינג

אחד מהשירותים הפופולריים ביותר שלנו ב-‘מאהל הגמל’ בהיותנו מטבח מלא ונייד הם שירותי קייטרינג לאירועים. אין לנו ספק שכל אורח שרואה אותנו מתמקמים באירוע, עם שני התנורים שלנו, המדמים דבשות גמל מלכותיות, מתרשם עוד לפני שטעם את האוכל. אנו בטוחים שאחרי שהוא יטעם, הוא כבר לא ישכח אותנו ואת האירוע שלכם לעולם.

כל הציוד הנדרש

אנו מגיעים עם התנורים, כמובן, ומעמידים אותם על עגלה ניידת ונוחה. התנורים הם מעין טאבונים אשר עומדים על גלגלים וניתנים להקמה ולפירוק בקלות ובמהירות. ליד התנורים אנו מציבים עמדה בה נוכל לעבוד, להכין את הבצקים לאפיה, וליצור את התפריט המיוחד שלנו, ובנוסף אנו כמובן מקימים את המאהל הייחודי שלנו, שנותן צל מפני שמש קופחת באירועי טבע, ואף תוחם את אזור האוכל בצורה מוגדרת לנוחיות האורחים.

השירות שלנו

ביחד אתכם אנו נבנה את התפריט האידיאלי לאירוע שלכם. נשאל אתכם מעט על האורחים, מה הרקע שלהם, ומה הסגנון אותו הם מעדיפים לאכול, ומתוך מגוון רחב של מנות נציע לכם את המנות המתאימות ביותר. בנוסף לאוכל, אנו יוצרים אווירה קלילה, רגועה, אפילו שבטית, כאשר כל החומרים בהם אנו משתמשים לבישול ולהגשה הם חומרים ירוקים וממוחזרים, לטובת הסביבה. שירותי הקייטרינג שלנו מיועדים לאירועים אקסקלוסיביים של עד 100 איש.

 

אנו מזמינים אתכם להתרשם מהתפריט ומגלריית התמונות, ולהזמין את שירותי הקייטרינג שלנו כדי להפוך את האירוע הבא שלכם לבלתי נשכח!